Po Końcu Świata zobaczymy się w Od Nowie

Jeden z najpopularniejszych muzycznych duetów braci powraca do Torunia. Paweł oraz Maciej Kacperczyk odwiedzą Studencki Klub Od Nowa w Toruniu. Trasa promuje ich najnowszy album Pokolenie końca świata.

Bracia Kacperczyk na polskiej scenie muzycznej pojawili się w 2020 roku, wydając swój pierwszy album Sztuki piękne. W czerwcu ubiegłego roku wydali trzeci krążek Pokolenie końca świata, który promują trasą koncertową. Wśród miast, które odwiedzą, pojawił się także Toruń.

Tak organizatorzy piszą o nadchodzącej trasie: Maciek i Paweł nie zdążyli jeszcze podsumować jesiennego touru, a za rogiem kolejny koniec świa… roku. Pierwsza postapokaliptyczna wiosna w wykonaniu braci to 11 koncertów w 11 miastach – również w Toruniu!

Ich najnowsze wydanie Pokolenia końca świata pojawiło się na pierwszym miejscu OLiS, a w grudniu uzyskała certyfikat złotej płyty.

Muzyka braci Kacperczyk to nietypowe hip-hopowe brzmienia. Na ich najnowszej płycie fani mogli usłyszeć wiele energetycznych, ale także spokojniejszych piosenek. Warstwa liryczna jest bardzo dojrzała, patrząc na młody wiek artystów. Pokazali oni w niej swoją dorosłą stronę i pozostawiają słuchacza z wieloma przemyśleniami. Opowiadają oni o problemach ze zdrowiem psychicznym, wspominają swoje dzieciństwo, lata szkolne, a także o miłości pełnej szczerego uczucia.

[Fot. Dominika Czaja]