Koncert Ani Dąbrowskiej w Od Nowie

Wokalistka wystąpiła w sobotę, o godzinie 20 w ramach cyklu „Od Nowa na obcasach”.

Ania Dąbrowska zadebiutowała w 2004 roku albumem „Samotność po zmierzchu”, który zdobył wysokie uznanie krytyki i publiczności. Wydawnictwo „Kilka historii na ten sam temat” z 2006 roku było pierwszym albumem piosenkarki nawiązującym do tradycji polskiej muzyki lat 60. Styl retro stał się znakiem rozpoznawczym jej twórczości. Ania wydała dotąd cztery albumy, z których większość uzyskała status platynowej płyty.

W tym roku mija 10 lat od debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej. Dla wielu Jej fanów to właśnie ,,Samotność Po Zmierzchu” pozostaje tą najważniejszą płytą. Podczas jesiennej trasy koncertowej Ania po raz pierwszy zaśpiewa wszystkie piosenki ze swego pierwszego albumu.

Obok piosenek z ,,Samotności” podczas jesiennych koncertów będzie można usłyszeć najpopularniejsze piosenki Ani z czterech ostatnich płyt: Bang Bang, Bawię Się Świetnie, Czekam, Jeszcze Ten Jeden Raz, Nigdy Więcej Nie Tańcz Ze Mną, Musisz Wierzyć, Smutek Mam We Krwi, Sound Of Silence, Trudno Mi Się Przyznać oraz W Spodniach Czy Sukience.

Gość Specjalny: Siostry Melosik

Bilety: 40 zł – studenci przedsprzedaż / 45 zł – pozostałe osoby przedsprzedaż 50 zł – studenci w dniu koncertu / 55 zł – pozostałe osoby w dniu koncertu.

Źródło: klub Od Nowa