Studiowanie według Lanberry – bajkowy wywiad z artystką

W trakcie bajkowych Piernikaliów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wystąpiło wiele gwiazd. Wśród nich była m.in. Lanberry. Po fantastycznym koncercie porozmawialiśmy chwilę z artystką o tym, co studenckie i nie tylko.

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska jest polską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Na scenie muzycznej zadebiutowała w 2015 roku piosenką Podpalimy świat. Dwa lata wcześniej swoich sił próbowała w programie The Voice of Poland. Na swoim koncie ma liczne nominacje do nagrody Fryderyki m.in. w kategoriach Autor roku czy Kompozytor roku. W tym roku Lanberry gościła na Piernikaliowej scenie, a po koncercie mieliśmy okazję porozmawiać z artystką o studiach, a także o programie The Voice of Poland.

Przed chwilą skończyłaś swój bajkowy koncert. Jak się czujesz? Jaką ocenę wystawiłbyś toruńskim studentom?

Jak wspominasz swoje czasy studenckie?

[Fot.: Małgorzata Chabowska]

A czy myślałaś o kolejnych singlach w języku hiszpańskim lub niemieckim?

2 lata temu dołączyłaś do ekipy jurorskiej w programie The Voice of Poland, w którym kiedyś debiutowałaś, Jakie uczucia ci towarzyszyły po drugiej stronie sceny?

Czy ktoś z jurorów z twojej debiutanckiej edycji jest teraz z tobą w składzie jurorów?

[Fot.: Małgorzata Chabowska]