Prosto z MOST-u – rekrutacja na semestr letni

Czy chcesz poszerzyć swoje akademickie doświadczenia? Może szukasz dodatkowych zajęć, które pogłębią twoją wiedzę? Potrzebujesz zmiany otoczenia? Chciałbyś poznać nowych ludzi? Udział w programie „MOST” może spełnić twoje oczekiwania!

„MOST” to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający wymianę między uczelniami w Polsce. Inicjatywa daję szansę rozwijać swoje zainteresowania naukowe i adaptację w zupełnie nowych warunkach.

Rekrutacja na semestr letni trwa od 31 października do 30 listopada za pomocą IRK. Spieszcie się!

Jakie są wymagania? To proste – aby zostać uczestnikiem programu wymiany międzyuczelnianej „MOST”, student musi ukończyć: drugi semestr jednolitych studiów magisterskich, drugi semestr studiów I stopnia, lub pierwszy semestr na studiach II stopnia. Doktoranci zaś muszą ukończyć pierwszy rok kształcenia w szkole doktorskiej, by wziąć udział w programie. Z programu „MOST” można korzystać maksymalnie przez jeden rok akademicki. Nie oznacza to jednak wyboru tylko jednej uczelni – jest możliwość dwóch wyjazdów na dwie różne uczelnie w ciągu jednego semestru.