#6 Piłkarskie Echo – kilka słów o El Clásico!

Zbliżające się rewanżowe spotkanie Realu Madryt z FC Barceloną to idealna okazja dla chłopaków do zagłębienia się w historię tej rywalizacji. Szósty odcinek podcastu Piłkarskie Echo szeroko omawia starcia dwóch hegemonów piłki nożnej.

Ostatnie El Clásico w tym sezonie to idealna okazja do podsumowania dotychczasowych wydarzeń. Póki co bilans z tego sezonu to 3-1 dla Katalończyków. Los Blancos, aby uniknąć kompromitacji na przestrzeni tego sezonu, w starciach z Blaugraną, musi zwyciężyć. Nie można przy tym zapomnieć, że oba zespoły walczą o finał Copa del Rey.

Zbliżające się „piłkarskie święto” to idealny moment do zebrania wszystkiego w całość i przedyskutowania bieżących poczynań klubów, ale również ich historii, ponieważ ta rywalizacja, została zapoczątkowana już dekady temu. Jak to się wszystko faktycznie zaczęło?

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka Piłkarskiego Echa – El Clásico!

Piłkarskie Echo to podcast prowadzony przez dwóch studentów dziennikarstwa, których pasją jest piłka nożna. Chcą oni podzielić się swoim zdaniem z innymi i tym samym pokazać swój sposób patrzenia na futbol.

Nie słyszałeś poprzedniego odcinka? Tutaj go znajdziesz.