Angels Toruń szukają nowych zawodników!

Futboliści amerykańscy z Torunia, ogłaszają nabór nowych zawodników na sezon 2023. Drużyna gra w drugiej lidze i już teraz szykuje się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Angels wracają do drugiej ligi!

W zeszłym sezonie Angels Toruń osiągnęli wielki sukces, docierając aż do półfinału rozgrywek. Angels posiadają też sekcję juniorską, która w sezonie 2020 i 2021 zdobyła wicemistrzostwo Polski, a jeden z wychowanków Angels – Emil Wolk otrzymał stypendium sportowe i obecnie gra dla Uniwersytetu Dickinson College w Pensylwanii.

Fot.: Fotolingo – Przemysław Szatkowski

Rozpocznij przygodę z futbolem amerykańskim

Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Angels Toruń i współtworzyć historię klubu, zgłoś swoją kandydaturę. Zespół szuka zawodników na każdą pozycję, którzy mają talent, pasję i chęć do walki o zwycięstwo. Żeby dołączyć do drużyny juniorskiej, należy mieć skończone 14 lat.

Fot. Fotolingo – Przemysław Szatkowski

Jesteś gotów podjąć wyzwanie i reprezentować barwy Angels Toruń? Rekrutacja odbędzie się we wtorek 4 kwietnia o 20:30 na boisku przy Szosie Chełmińskiej 75, gdzie Angels rozgrywają swoje mecze domowe.

Napisz na adres mailowy: info@angelstorun.pl lub skontaktuj się z przez profil na Facebooku.