#5 Piłkarskie Echo – Liga Mistrzów i wiele więcej!

Najnowszy, piąty odcinek podcastu Piłkarskie Echo już dostępny na SoundCloud! Jędrzej wraz z Oskarem nadrabiają zaległości i przedstawiają nam bieżące sprawy ze świata futbolu, w tym znaczną część poświęcają Champions League.

Po przerwie spowodowanej sesją i brakiem zajęć duet studentów dziennikarstwa powraca na antenę. Aktualna sytuacja w tabelach ligowych top 5 lig została przez nich omówiona, wraz z najważniejszymi wydarzeniami ze świata piłki.

Szczególną uwagę poświęcili europejskim pucharom, w tym ukochanej Lidze Mistrzów. W aktualnych rozgrywkach faworyta jednoznacznego nie ma. Tak więc kogo wytypował do tryumfu Jędrzej, a kogo wskazał Oskar? Kto zostanie królem strzelców w tej edycji?

W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania nie pozostaje nic innego jak zaprosić was do odsłuchania 5. odcinka Piłkarskiego Echa!

Przegapiłeś poprzedni odcinek? Nic się nie stało, możesz go znaleźć tutaj.