#1 Piłkarskie Echo – faza grupowa i mecze 1/8 Mundialu

Pierwszy odcinek podcastu „Piłkarskie Echo” prowadzony przez dwóch studentów dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, których pasją jest sport – a dokładniej piłka nożna.

„Piłkarskie Echo” to podcast, w którym poruszane są sprawy bieżące ze świata piłki nożnej, wraz z tymi przeszłymi oraz przyszłymi. Prowadzący programu, dwaj studenci dziennikarstwa oraz wielcy miłośnicy futbolu, nadają serii format rozmowy oraz dyskusji, w której mogą wymieniać się własnymi opiniami, poglądami i analizami ze świata futbolu, co nie raz może doprowadzić do ciekawej dyskusji. Omawiane będą różne tematy: europejskie puchary, sytuacje w tabelach ligowych, kluby, sposób, w jaki są zarządzane oraz konkretni piłkarze. Nie zapominają przy tym wszystkim o wyjątkowych piłkarskich wydarzeniach, które naznaczą historię i echem będą się niosły latami, czyli tak jak w tym przypadku – Mundial.

1. Odcinek Podcastu

Pierwszy odcinek porusza najważniejszy temat ostatnich czterech lat – Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Nie dobiegły one jeszcze końca, aczkolwiek ponad połowa wydarzenia już jest za nami, a co za tym idzie, ogromna ilość emocji, niespodzianek oraz kontrowersji, które wspólnie Jędrzej oraz Oskar chcą omówić i przedstawić z własnej perspektywy.

Drugi odcinek omawiający pozostałą część Mistrzostw Świata zostanie opublikowany kilka dni po rozegranym finale.