Szaroróżowa jesień zawita do Torunia. Wywiad z Michałem Wiraszko z zespołu Muchy.

Powrócili po siedmiu latach z nowym albumem i odświeżonym składem. Dziś Muchy rozpoczynają jesienną trasę, na której już na drugiej pozycji – Toruń. 5 listopada zespół odwiedzi klub NRD. Na supporcie lokalny zespół NOCTI.

W dzień rozpoczęcia nowej trasy i tuż przed samą próbą – w takich okolicznościach udało się porozmawiać (niestety tylko telefonicznie) z wokalistą i gitarzystą zespołu Muchy, Michałem Wiraszko.

„Szaroróżowe”, pierwszy od 7 lat studyjny album Much ukazał się 16 lipca nakładem Kayaxu. W piątek trasa promująca płytę zawita do toruńskiego NRD, nad organizacją wydarzenia czuwa Fundacja Wspieramy Kulturę SztukArt więcej informacji w wydarzeniu na FB.

[grafika: materiały promocyjne]