Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Najlepsze drużyny siatkarskie zagoszczą w Toruniu. Hala Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK przez cztery dni będzie miejscem zmagań akademickich drużyn siatkarskich mężczyzn. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski stanie również reprezentacja naszego Uniwersytetu.

Od 25 do 28 kwietnia w Uniwersyteckim Centrum Sportowym odbędą się zmagania akademickich drużyn siatkarskich. Młodzi sportowcy powalczą o miejsca w finale.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozgrywane są systemem eliminacyjnym opartym na trzech etapach: eliminacje regionalne, półfinały w strefach A, B, C i D oraz finał ogólnopolski. Toruńskie półfinały obejmować będą obszar Polski, nazwany strefą A.

O wydarzeniu mówi Anna Błaszkowska, sekretarz Akademickiego Związku Sportowego.

Szczegółowy harmonogram rozgrywek będzie można znaleźć na facebookowej stronie wydarzenia.

Materiał dźwiękowy przygotował Bartek Nowak.

[grafika: materiały organizatorów]

Posted in UMK