Wizja świata z Red Bullem

Jak według Ciebie będzie wyglądał świat za kilkanaście lat? Studenckie wizje przyszłości mają szansę ujrzeć światło dzienne w konkursie organizowanym przez firmę Red Bull.

Pasjonaci świata fantasy i science-fiction często z zaangażowaniem chłoną wizję świata magii i nowoczesnych technologii. Warto jednak czasami popuścić wodze własnej fantazji, by wziąć udział w konkursie. Do wygrania jest pobyt w Lizbonie podczas Red Bull Futur/io Academy. Jedyne co należy zrobić to nagrać 60-sekundowy film, który będzie stanowił odpowiedź na pytanie „Jaka jest twoja wizja przyszłości?”.

Szczegóły przybliża Maciej Zawadka, student brand manager UMK w Toruniu.

Prace będą oceniane w oparciu o trzy kryteria: Pożądana Przyszłość, Kreatywna Narracja, Inspirujące Wizje. Zgłoszenia trwają do 10 lutego 2019 r. Regulamin konkursu dostępny na stronie organizatora.

Materiał przygotowała Inga Osmałek

[fot. redbull.com]