Bo to Ty zarządzasz przyszłością!

„Bo to Ty zarządzasz przyszłością!” to hasło, które ma przyciągnąć uczniów szkoł średnich na Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

13 marca odbyły się Drzwi Otwarte Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. W ramach wydarzenia zainteresowani mogli  wziąć udział w quizach,  spotkać się ze studentami, pracownikami a także zapoznać się z ofertą dydaktyczną. O szczegółach mówi dr Ryszard Lorenczewski, prodziekan ds. Studentów.

O tym, jak studiuje się na WNEiZ mówi jedna z jego studentek.

Na tegoroczny Dzień Otwarty zaplanowane zostały liczne atrakcje, m.in. escape room.

Odbyły się również konkursy z wiedzy w różnych kategoriach. O szczegółach – zasadach i nagrodach mówią organizatorki quizów.

Dzień otwarty Ekonomii to nie jedyne takie wydarzenie na UMK. W najbliższym czasie swoją ofertę planuje przedstawić także Wydział Nauk Historycznych.

Materiał Ingi Osmałek

fot.[strona WNEiZ]