Wycieczka po mózgu w Młynie Wiedzy

Drugi dzień w ramach Tygodnia Mózgu przywitał nas atrakcjami przygotowanymi przez studentów UMK. W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przez dwa dni mogliśmy poznać tajemnice ludzkiego umysłu.

Dwa dni w Młynie Wiedzy pozwoliły uczniom i studentom wysłuchać wielu ciekawych opowieści z zakresu nauk kognitywnych. Jak ciekawie może wyglądać mózg od środka, przekonali się wszyscy, którzy spróbowali wejść w jego głąb za pomocą wirtualnej rzeczywistości. O tych, jak i innych atrakcjach mówi Kamila Brożek, prezes toruńskiego koła kognitywistycznego wraz z osobami zaangażowanymi.

Do soboty można uczestniczyć w otwartych wykładach zorganizowanych z okazji Tygodnia Mózgu. Szczegółowe informacje na Facebooku.

Plan:

[grafika: oficjalna strona wydarzenia na Facebooku]

[fot. Oliwia Ciszewska]