„Każdy festiwal jest nowym, wspaniałym doświadczeniem” – rozmowa z Ralphem Kaminskim na OFF Festivalu

OFF Festival, który odbył się w pierwszy weekend sierpnia, zgromadził, oprócz wielkich gwiazd pokroju PJ Harvey czy Shellac, młodych i zdolnych artystów. Wśród nich jest Ralph Kaminski, któremu, oprócz Enea Spring Breaku, niewątpliwie pomógł bardzo dobrze przyjęty album „Morze”.

Ralph w tym roku nie zwalnia tempa, w czasie pomiędzy koncertami nagrał płytę. Po udanym występie na OFF Festivalu postanowiłem porozmawiać z nim na temat przeszłości, przyszłości i teraźniejszości.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Ralpha na żywo, to będzie ku temu okazja. Artysta wystąpi 20 listopada w Dworze Artusa podczas Forte Artus Festival. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

[fot. Materiały prasowe]