Mamy rekord! Wyniki 25. Finału WOŚP

Podczas 25. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała datki dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

O godzinie 18:00 rozpoczęła się konferencja prasowa, podczas której Jurek Owsiak ogłosił ostateczną kwotę, którą zebrała Fundacja WOŚP podczas 25. Finału, który odbył się 15 stycznia 2017. Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznej edycji Fundacji udało się zebrać 72 696 501,53 PLNa kwota przewyższyła poprzednią o prawie 20 milionów. Kwota deklarowana na zakończenie Finału to 62 418 767 PLN. A ile w sumie zebrała WOŚP w tym roku?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku znalazła się także wśród nominowanych do Pokojowej Nagrody Nobla.

[fot. Robert Grablewski/Centrum Prasowe WOŚP]