Dni e-Biznesu po raz ósmy

Jak działa współczesny biznes internetowy w świetle bankowości? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedź podczas VIII edycji konferencji Dni e-Biznesu.

Pierwszy dzień konferencji stał pod szyldem bankowości w nowoczesnych kanałach komunikacji. Paneliści omawiali podejście systemu bankowego do aplikacji mobilnych, ich rozwój w dobie ciągle wzrastającego rynku smarthponów oraz przyszłość płatności elektronicznych. Jakub Garbus z Banku Pekao S.A. wyjaśnia, że społeczeństwo wciąż nie interesuje się tym, jak w racjonalny sposób zarządzać swoimi finansami.

Zaradzić ma temu aplikacja, stworzona dla klientów banku, która ma organizować ich wydatki.

Kolejny dzień będzie przeznaczony na prezentacje i warsztaty dotyczące start-upów oraz rozwoju e-biznesu wśród młodych osób. Goście poznają branżę, która wciąż szybko rozwijającą się branżę oraz dowiedzą się jak założyć własny biznes. Mówi jeden z organizatorów, dr Michał Polasik.

Ważne by łączyć teorię z praktyą, dlatego na chętnych będą czekały warsztaty. Jednym z nich będzie Klinika Biznesu, podczas której eksperci zajmujący się branżą pomogą odpowiedzieć na pytania raczkujących przedsiębiorców. Jednym z doradców będzie Patrick L Young.

Konferencja odbywa się w dniach 17-18 maja na Wydziale Nauk Ekonomicznych w godzinach od 11:30 do 16:00.

Materiał przygotował Błażej Nagiecki

[fot. ignitesocialmedia.com]