Łona x Konieczny x Krupa wjeżdżają TAXI do Lizard King!

Trzykrotnie wyróżnieni podczas tegorocznych Fryderyków artyści wystąpią w klubie Lizard King. Łona, Konieczny i Krupa wjeżdżają z TAXI na scenę, a my nie pytamy, która to strefa!

Projekt TAXI to concept album szczecińskiego rapera Łony oraz dwójki muzyków z jazz-elektronicznego kwartetu Siema ZiemiaAndrzeja Koniecznego (perkusja) oraz Kacpra Krupy (saksofony, flet poprzeczny). Bohaterami na wpół reporterskiego projektu są taksówkarze. Album opisuje ich spojrzenie na świat zza szyby samochodu, a teksty utworów oparte są na opowiedzianych przez nich historiach. Przy komponowaniu warstwy instrumentalnej, muzyków nie opuszczała idea jeżdżenia – każdy z bitów użytych na albumie sprawia, że w samochodzie bujają się zarówno resory, jak i głowy pasażerów.