Sportowcy z Polnej wesprą schronisko [ZAPOWIEDŹ]

Toruński klub treningu funkcjonalnego i fitness CrossFox Polna zorganizuje trening charytatywny, którego celem będzie zbiórka pieniędzy na Schronisko dla zwierząt w Toruniu. Akcja odbędzie się już 27 kwietnia.

Organizatorzy przygotowali 4 treningi, na które będzie obowiązywać wpisowe w wysokości 20zł, które w całości zostanie przeznaczone na Toruńskie schronisko. W dniu wydarzenia na miejscu będą obecni również wolontariusze, którzy zapewnią trenującym możliwość pomagania bezdomnym pupilom w naszym mieście w wolnym czasie.

[Zobacz też: Ty także możesz pomóc schronisku dla zwierząt!]

Czego można się spodziewać?

Klub CrossFox Polna jest znany z prowadzenia treningów o charakterze głównie ogólnorozwojowym, dlatego to właśnie tego typu aktywności należy się spodziewać 27 kwietnia. Jak zapewnia główny trener w klubie CrossFox Polna, aktywność będzie dostosowywana na bieżąco do poziomu zaawansowania uczestników. Mówi Dawid Jędryka, właściciel i główny trener w CrossFox Polna:

Porozmawialiśmy również z Marcinem Woźniakiem, który jest pomysłodawcą całej akcji. Marcin udziela się jako wolontariusz w Toruńskim schronisku i jest również aktywnym członkiem klubu CrossFox Polna:

[Fot. CrossFox Polna]

Jak się zapisać?

Zapisy realizowane są za pomocą platformy WodGuru. Opłata za trening odbędzie się dopiero na miejscu i będzie miała charakter wrzucenia gotówki bezpośrednio do puszki wystawionej przez wolontariuszy ze schroniska.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku dotyczącym zbiórki.

[Fot. CrossFox Polna]