UMK dla WOŚP – licytacje Allegro!

Doczekaliśmy już 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. UMK gra razem z WOŚP. W tym roku Uniwersytet i jego społeczność włącza się do gry i pokazuje, że tutaj wszystko gra, OK!

Zacznijmy od wydarzeń na naszym uniwersytecie. Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do wzięcia udziału w licytacjach Allegro:

[Fot.: W. Drozdowski]

Samorząd Studencki Wydziału Humanistycznego UMK także wspomaga 32. Finał WOŚP. „Pod młotek” trafił pendrive w kształcie Mikołaja Kopernika. Jak czytamy w opisie licytacji:

Ten unikatowy pendrive nie tylko przechowa wszystkie Wasze ważne pliki, ale także będzie ozdobą każdego biurka, przypominając o jednym z największych uczonych w historii. Pendrive jest tak samo uroczy, jak i użyteczny – ma 32 GB pojemności!

[Fot.: Allegro]

Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie również zaprasza do licytacji. Wystawiono w tym roku wiele interesujących przedmiotów, w tym:

Na stronie Allegro znajdziemy o wiele więcej interesujących przedmiotów wystawionych przez WNoPiB.

Zaproszenie na koncert z nową płytą pt. „Spięty” + gadżety CKK Jordanki

Dzień 32 Finału jest ważnym wydarzeniem dla wielu studentów, pokażmy, że wszystko gra, OK!