Paweł Domagała zaprasza w podróż do „Narni” [ZAPOWIEDŹ]

W mikołajki Paweł Domagała zagra w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Artysta przyjedzie do Torunia w ramach swojej trasy koncertowej Narnia, aby promować swoją najnowszą płytę pod tym samym tytułem. Jest to druga część tournée artysty, która rozpoczęła się w 2022 roku.

Paweł Domagała jest polskim artystą, aktorem i komikiem. Pomimo swojej aktywnej działalności jako muzyk nie odpuszcza teatru. Oprócz sceny teatralnej można go także zobaczyć w wielu produkcjach filmowych takich jak na przykład 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Planeta Singli, czy O mnie się nie martw. Ostatnimi czasy jako juror brał udział w programie rozrywkowym Twoja twarz brzmi znajomo.

Swoją pierwszą płytę Paweł Domagała wydał w 2016 roku. Tworząc swoją muzykę, artysta współpracuje z Łukaszem Borowieckim. Piosenka Weź nie pytaj, która znalazła się na płycie 1984, była ogromnym hitem. Utwór osiągnął 152 miliony wyświetleń na platformie Youtube.

Swój najnowszy album Narnia promował trzema singlami: Łe Łe, Dzieci u dziadkówPo co ten krzyk. Krążek nawiązuję do Opowieści z Narnii C. S. Lewisa. Jak sam mówi, jest to album o szukaniu w sobie miejsca, które jest tylko nasze, do którego uciekamy gdy jest nam źle. Artysta podkreślał także, że tworzenie tej płyty było dla niego procesem terapeutycznym, ponieważ praca nad płytą była równoznaczna z pracą nad samym sobą. Narnia jest swego rodzaju pamiętnikiem muzyka.

W 2023 i 2024 artysta kontynuuje swoją trasę koncertową Narnia i już 6.12. wystąpi w Toruniu.
Koncert odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongersowym Jordanki. Bilety dostępne są wciąż dostępne na stronie Adria-Art, a więcej informacji można uzyskać w wydarzeniu na Facebooku.

[Fot.: materiały promocyjne]