Ostatnie eliminacje w sezonie – Wielki BUUMowy Slam Poetycki

Podczas pierwszego dnia Majowego BUUMU Poetyckiego 2023 doświadczymy połączenia poezji wraz z performancem. Będzie to ostatni Slam Poetycki na deskach Od Nowy w tym sezonie, przed Mistrzostwami Polski. Organizatorzy wydarzenia zachęcają do udziału wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń.

Już piętnastego maja w Od Nowie czeka nas ogrom emocji. O godzinie 19:30 rozpocznie się Wielki BUUMowy Slam Poetycki 2023.

Jako że jest to ostatni Slam Poetycki w sezonie, nagrodą dla zwycięzcy jest 1000 zł oraz Kubeczek Obfitości od publiczności. Dla poety, który zajmie drugie miejsce, przewidziana jest niespodzianka od prowadzącej wydarzenia – Justyny Kłosińskiej-Krikel.

Czytaj także: Kwiecień ze Slamem – II Eliminacje do Mistrzostw Polski

Przedstawić swoją twórczość na Slamie Poetyckim może każdy artysta, niezależnie od wieku. Występujący ma na zaprezentowanie się 3 minuty. Oceniać go będzie niezmienne jury złożone z publiczności, która otrzyma karty do głosowania z punktacją od 1 do 5.

Do Polski slam zawitał w 2003 roku, natomiast na deskach Od Nowy pojawił się w 2009 roku. Pomysłodawcą wówczas był Dominik Rokosz – mistrz Polski w Slamie Poetyckim.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Regulamin Slamu Poetyckiego znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Wydarzenie można znaleźć na Facebooku.

[Fot.: materiały organizatora Slamu Od Nowa]

Posted in UMK