Festiwal Baniek Mydlanych i atrakcje dla dzieci w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się majówka, a wraz z nią nadchodzące wydarzenia zaplanowane na długi, wiosenny weekend. Jeśli nie macie jeszcze planów na ten czas, to być może zainteresujecie się Festiwalem Baniek Mydlanych na Błoniach Nadwiślańskich. Impreza zaplanowana jest na 29 kwietnia i jest przeznaczona zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników.

Festiwal Baniek Mydlanych to wydarzenie, które już od wielu lat odbywa się w Toruniu oraz innych miastach Polski m.in Płocku, Kaliszu czy Inowrocławiu. W tym roku oprócz standardowych atrakcji zostały przewidziane także bajkowe animacje, dmuchańce oraz gość specjalny, który umili czas najmłodszym uczestnikom i zapozuje do wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

Podczas imprezy nie zabraknie chwil pełnych uśmiechu i radości, jednak warto przypomnieć, iż dobra zabawa jest przeznaczona dla wszystkich, nie tylko dla najmłodszych.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Data: 15:00, 29 kwietnia 2023r.

Miejsce: Błonia Nadwiślańskie w Toruniu

Czas trwania: 2 godziny i 30 minut