Wielki powrót Slamu Poetyckiego na deski Od Nowy

Po pięciu miesiącach przerwy poetki i poeci będą mogli ponownie zaprezentować swoją twórczość na Październikowym Slamie Poetyckim w klubie Od Nowa. Odbędzie się on 9 października o godzinie 18:00.

Rozpoczęcie 15 sezonu slamów poetyckich w klubie Od Nowa już za kilka dni. Publiczność będzie mogła doświadczyć połączenia poezji z performancem.

Występujący mają 3 minuty na zaprezentowanie swojej twórczości. W tym czasie, spróbują jak najlepiej przekonać do siebie publiczność, gdyż to ona pełni największe zadanie w wyborze zwycięzcy. Do najlepszego poety wędruje 100zł, Kubeczek Obfitości oraz specjalna nagroda niespodzianka od samej prowadzącej wydarzenia.

Organizatorzy Slamu zachęcają do udziału zarówno występujących, jak i tych chcących poczuć się jak jury zasiadając na widowni.

Regulamin Slamu Poetyckiego znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Wydarzenie można znaleźć na Facebooku.