Magazyn „Do zera” – rozmowa z Patrykiem Krutyjem

E-sport jest prężnie rozwijającą się gałęzią rozrywki i gospodarki. Od kilku lat wzrasta na świecie zainteresowanie wirtualnymi wyścigami. W 29. wydaniu magazynu „Do zera” porozmawialiśmy o e-sportowej Formule 1 z Patrykiem Krutyjem.

Nasz rozmówca jest jedynym Polakiem, który miał okazję startować w F1 eSports Series, zrzeszającej najlepszych simracerów na świecie. Zapytaliśmy Patryka o specyfikę wirtualnych Grand Prix, a także o szczegóły jego przygody z ekipą Mercedesa.

Nie zabrakło również nawiązań do „klasycznej” Formuły 1. Nasz gość opowiedział m.in. o swoich doświadczeniach ze spotkania z gwiazdami „królowej motorsportu” – Lewisem Hamiltonem, Valtterim BottasemGeorge’em Russellem.

E-sportowe zmagania Patryka Krutyja możecie śledzić na jego kanałach na TwitchuYouTube.

Kolejne zdalne audycje sportowe Bartka MatlęgiBartka Nowaka znajdziecie na magazynowym profilu na Facebooku!