Magazyn „Do zera” – rozmowa z Filipem Wiśniewskim

Skoki narciarskie są często omawianą dyscypliną w audycjach magazynu sportowego „Do zera”. Puchar Świata dobiegł już końca, dlatego czas na jego podsumowanie. O minionym sezonie porozmawialiśmy z Filipem Wiśniewskim – twórcą kanału „Sztuka Latania” oraz ekspertem TVP Sport.

Naszego gościa poprosiliśmy m.in. o ocenę występów reprezentantów Polski, a także zapytaliśmy o sekrety sukcesu Halvora Egnera Graneruda, który nieoczekiwanie zdominował rywalizację w Pucharze Świata. W trakcie rozmowy poruszyliśmy również kilka kontrowersyjnych kwestii: czy sędziowie powinni mieć dostęp do powtórek skoków? Czy istnieje możliwość wypracowania lepszego systemu przeliczania punktów za wiatr?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie w 28. wydaniu magazynu „Do zera”!

Link do „Sztuki Latania” – jednego z największych i najbardziej cenionych kanałów o tematyce skoków narciarskich na YouTube – znajdziecie tutaj.

Na kolejne zdalne audycje sportowe Bartek MatlęgaBartek Nowak zapraszają na konto magazynu na Facebooku!