Przeżyj niezapomniany czas w Ameryce!

Czy marzyłeś kiedykolwiek o opiekowaniu się dziką przyrodą w parku Yellowstone? A może wolałbyś pracować w jednym z największych parków rozrywki na świecie? To wszystko jest w zasięgu ręki dzięki programowi Work & Travel USA, który umożliwia studentom podjęcie nietypowej wakacyjnej pracy.

Program Work & Travel USA gwarantuje studentom z różnych krajów zasmakowanie amerykańskiego życia. Ciekawa praca w USA, podróżowanie, poznawanie nowych miejsc, ludzi i tradycji, podszkolenie języka obcego – o szczegółach programu mówi Katarzyna Szyporta z biura The Best Way.

A jak przedstawiają się koszty takiej wyprawy?

Kalifornia, Hawaje, Nowy Jork? A może Floryda? Udział w programie zapewnia podjęcie pracy na maksymalnie 4 miesiące oraz (po zakończeniu programu) zwiedzanie Stanów Zjednoczonych przez 30 dni. Uczestnicy Work & Travel USA najczęściej wybierają miejsca pracy, takie jak: parki narodowe, parki rozrywki, kurorty, hotele, restauracje, sklepy.

Więcej informacji na stronie The Best Way.

Materiał dźwiękowy przygotowała Inga Osmałek.

[fot. materiały organizatorów]