Kolejna szansa dla Twojej kariery!

Studencie! Myślałeś już o swojej karierze zawodowej? W czwartek 21 marca w Toruniu odbędą się kolejne Dni Kariery organizowane przez fundację AIESEC Polska.

Dni Kariery odbywają się od ponad 20 lat w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Targi pracy co roku przyciągają chętnych do zdobywania kompetencji zawodowych. Dni Kariery to nie tylko możliwość podjęcia pracy, ale także możliwość podjęcia stażu czy praktyk, które z pewnością przydadzą się nie tylko w życiu studenckim.

Szczegóły wyjaśnia Aleksandra Wiertel, koordynatorka Dni Kariery.

Dni Kariery organizowane są przez studentów dla studentów. Dzięki temu, organizatorzy sami wiedzą najlepiej jakie potrzeby mają młode osoby i co może zachęcić ich do aktywności zawodowej. Bezpośrednie zetknięcie z pracodawcą, a także możliwość porównania wielu ofert, może ułatwić wybór miejsca zatrudnienia.

Jakie plany związane z budowaniem własnej kariery mają studenci UMK i jak zapatrują się na swoją przyszłość?

Wśród tegorocznych wystawców, można wyróżnić: OpusCapita Solutions, PKO BP, EIB SA Broker Ubezpieczeniowy, CUK Ubezpieczenia i wiele innych.

[Materiał zrealizowała Julia Muszalska i Gabriela Smolarz]