Muzyka Neila Younga dla hospicjum Nadzieja

Czternastu muzyków z Polski, Anglii, Stanów Zjednoczonych, Holandii i Irlandii odegra w najbliższy weekend największe przeboje legendarnego, kanadyjskiego rockmana Neila Younga. Koncert będzie połączony ze zbiórką charytatywną na rzecz hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.

Na scenie ImBeer Craft&Tapas zaprezentują się: Piotr Koper, Zachary Mosakowski, Mateusz Jokuliński, Tim Brombley, Paul Brennan, Mark Hoogslag, Tim Sanford, Michalina Zwierzychowska, Aleksandra Sobczak, Filip Figiel, Adam Majewski, Jacek Wilczyński, Paweł Jauer i Dawid Wydra. Sylwetki wszystkich muzyków są szczegółowo zaprezentowane na oficjalnym wydarzeniu facebookowym koncertu.

Cały dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek, oraz loterii fantowych zasili konto hospicjum dla dzieci Nadzieja.

„Toruń Tribute To: Neil Young” to pierwszy z serii koncertów „Toruń Tribute To:”. Koncepcja zakłada, że co roku kilkunastu muzyków z Polski i zagranicy będzie wykonywać największe przeboje danego wykonawcy.

Co: Koncert „Toruń Tribute To: Neil Young”

Gdzie: ImBeer Craft&Tapas, ul. Łazienna 30

Kiedy: Piątek, 25 maja, g. 19:30