Starówka czeka na nowych przedsiębiorców

„Wsparcie na starcie” dla każdego toruńskiego przedsiębiorcy. Względy formalne nie będą już dłużej przeszkodą w założeniu
własnego biznesu dzięki bezpłatnym warsztatom zorganizowanym przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Cykl warsztatów
rozpocznie się 10 kwietnia w restauracji „Chleb i Wino”.

Przedsiębiorcy – zarówno młodzi i debiutujący, jak ci bardziej doświadczeni w toruńskim świecie biznesu, będą mogli zaczerpnąć wielu pożytecznych informacji dotyczących zakładania i prowadzenia firmy. Warsztaty mają ograniczoną ilość miejsc, na wszystkie obowiązuje rejestracja elektroniczna przez stronę  torun.direct. O szczegółach mówi Marta Milde – organizatorka spotkań.

Szkolenie z zakresu e-marketingu rozpoczną się w drugiej połowie czerwca. Zapisy na wydarzenie ruszą za parę tygodni. Więcej informacji o działalności Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu na ich stronie internetowej Facebooku.

[fot. torun.pl // grafika: oficjalna strona organizatora]