Graj w League of Legends z Wielką Orkiestrą

Szczery uśmiech, umiejętność gry w LOLa i chęć pomagania – tyle wystarczy, by wesprzeć WOŚP. Już po raz trzeci na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych odbędzie się charytatywny turniej League of Legends, który będzie trwał od listopada do stycznia.

Wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów. Jak udowadniają organizatorzy wydarzenia LOL 4 WOŚP można to robić również poprzez gankowanie. O tym, jak udział w turnieju pomaga Wielkiej Orkiestrze, mówi organizator Bartek Brzyski.

Sześcioosobowe zespoły mogą zgłaszać się do 12 listopada. Regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne szczegółowe informacje są dostępne na fanpage’u LOL 4 WOŚP. Dla osób, które nie mają możliwości skompletowania swojej drużyny, powstała grupa LOL 4 WOŚP – szukam drużyny!.

[fot. oficjalny fanpage LOL 4 WOŚP]

Materiał przygotowała Marysia Nowak