Pięknie i bezpiecznie, czyli Przystanek Woodstock 2017 gotowy

23. Przystanek Woodstock jest już prawie gotowy. Najpiękniejszy Festiwal Świata to liczne koncerty, atrakcje na Akademii Sztuk Przepięknych oraz innych pomniejszych wydarzeniach rozsianych na całym festiwalowym terenie.

Tak duży festiwal nie mógłby się odbyć bez ogromnej liczby ludzi, którzy co roku przyjeżdżają aby bawić się wspólnie w niezwykle przyjaznej atmosferze. Taka atmosfera to również duża zasługa Pokojowego Patrolu, dla którego Woodstock to nie tylko trzy dni festiwalu, to cały rok przygotowywań i licznych szkoleń, o których mówi Marcin „Strażak” Garczyński.

Jeżeli już znajdziecie się na Przystanku Woodstock, warto wiedzieć kogo i gdzie szukać w razie nagłych wypadków, ewentualnie gdyby w głowach zrodziły Wam się jakieś pytania. Pod tym względem Pokojowy Patrol również jest specjalnie przygotowany.

Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, z roku na rok na Festiwal przyjeżdża coraz więcej rodzin.

Pamiętajcie dzieciaki, jeżeli przyjeżdżacie ze swoimi rodzicami na Festiwal, trzymajcie się blisko i nie psoćcie… za bardzo. Rodzice – jeżeli zdarzy się Wam zapodziać gdzieś swoją pociechę, nie traćcie głów. Przyjdźcie pod namiot Biura Rzeczy Znalezionych. Dodatkowo opaski dla dzieci, na których zapisać można numer kontaktowy rodzica rozdawane są w okolicach głównych bram oraz w punkcie informacyjnym Pokojowego Patrolu na pasażu handlowym.

Materiał przygotowała Marysia Nowak, Zuzanna Pilimon, Patryk Przybyłowski, Michał Kaproń i Stanisław Janowski.

[fot. Szymon Aksienionek/Baza Mediów WOŚP]