Wybuchające łabędzie i wróble wśród szyszek

Na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska można zobaczyć wystawę wybranych zdjęć z konkursu fotograficznego „Zimowe inspiracje w obiektywie”.

Organizatorzy konkursu zebrali najlepsze fotografie, które przedstawiają zieleń miejską, wspaniałe krajobrazy z polskich parków narodowych oraz kadry z życia zwierząt.

Do najciekawszych zdjęć zaliczają się te, które przedstawiają górskie szczyty- prawdopodobnie Tatry,  ośnieżone drzewa, jak również te, pokryte szadzią, wspaniale prezentują się na tle zamarzniętych jezior takich jak Mamry, Morskie Oko, Hańcza czy też Śniardwy. Wielu autorom udało się urozmaicić swoje zdjęcia pierwszymi promieniami wstającego słońca, które dodawały sporo ciepła w te, z pozoru, chłodne zimowe scenerie.

Posted in UMK