Punkowy poniedziałek w HRP Pamela – Smogs, SuperPotwór, The Brains

Już w poniedziałek 28 listopada 2016 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpią trzy kapele. Wieczór otworzy set toruńsko-bydgoskiej formacji Smogs, po nich zagra trójmiejski skład SuperPotwór, a gwiazdą wieczoru będzie kanadyjska grupa The Brains.

The Brains zostało założone w 2002 roku w Montrealu. Zespół porusza się w stylistyce horrorpunk/psychobilly. Formacja wydała swoją pierwszą płytę – „No Pain No Brain” w 2005 roku. Następnie zagrała wiele koncertów i tras, w tym wystąpiła u boku takich zespołów jak The Creepshow i Devil’s Hotrod. Kolejne wydawnictwa The Brains to „Hell 'N Back” (2007), „The Brains” (2009) i „Zombie Nation” (2010).

W 2011 zespół wydał album „Drunk Not Dead”. Kolejny krążek grupy to „The Monster Within” (2013) po którym nagrali jeszcze cztery utwory na ep-kę „The Cover Up” (2014) oraz jedenaście na płytę „Out In The Dark” (2015). Trio kontynuuje koncerty wypełniając liczne sale koncertowe w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie u boku takich grup jak: Rancid, Mad Sin, Nekromantix czy The Offspring.

Obecnie The Brains występuje w składzie: Rene D La Muerte (wokal, gitara), Colin The Dead (kontrabas) oraz Phil The Beast (perkusja).

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Materiały nadesłane.