Nabór juniorów do Angels Toruń

13 marca odbyła się druga – i nie ostatnia – tura rekrutacji juniorów do drużyny futbolu amerykańskiego Angels Toruń. To doskonała okazja dla toruńskich nastolatków, aby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

O tym, do kogo skierowany jest nabór, mówi Monika Kornacka, wiceprezes i manager drużyny Angels Toruń. Przebieg spotkań opisuje Miłosz Sobczyk, członek zarządu drużyny i koordynator biegaczy.

Tymczasem seniorzy Angels Toruń rozpoczną sezon spotkaniem z mistrzami PLFA1 – Warsaw Sharks. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 18 marca na boisku bocznym przy ul. Szosa Chełmińska 75.

Kolejne tury rekrutacji odbędą się 20 i 27 marca w Szkole Podstawowej nr 24 przy ul. Ogrodowej 3-5. Zaproszone są osoby urodzone w latach 2000 – 2003. Pierwszy miesiąc treningów jest darmowy, a opłata w kolejnych miesiącach wynosi 50 zł.

Więcej informacji o naborze juniorów znajduje się na stronie internetowej Angels Toruń, gdzie można także poczytać o poszczególnych trenerach. Dla zainteresowanych powstało również wydarzenie na Facebooku – W 2018 r. dołączę do drużyny futbolu amerykańskiego Angels Toruń.

[fot. plakat organizatora]

Materiał przygotował Damian Zatorski.