„GO” na wystawę do CSW

Wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej o krótkim, lecz wiele mówiącym tytule – „GO” to prace, które nawiązują między innymi do ruchu, zmiany, a także gry. Ich autorami są profesorowie i studenci Katedry Grafiki Interdyscyplinarnej Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Otwarcie wystawy nastąpiło 16 marca.

Grafika współczesna to dla niektórych „trudny orzech do zgryzienia”. Zarówno studenci, jak i profesorowie szczecińskiego ASP przybliżają torunianom swoje spojrzenie na świat. Wystawa składa się z obrazów, rzeźb, a także sztuki audiowizualnej. Szczegóły przybliża dr Marta Dziomdziora, kurator wystawy.

O swoich pracach opowiedzieli także artyści, Maciej Osmycki oraz  Tomasz Wendland.

Wystawę będzie dostępna do 22 kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku i na stronie CSW „Znaki Czasu”.

[grafika: oficjalna strona wydarzenia na Facebooku]

[fot. Oliwia Ciszewska]

Materiał przygotowała Julia Starachowska.