I ty możesz tworzyć kulturę studencką

Ruszają Toruńskie Spotkania Kultury Studenckiej a wraz z nimi nabór dla wolontariuszy chcących współtworzyć festiwal.

To już dziewiąta odsłona Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej, organizowanych przez Samorząd Studencki UMK. W planie tegorocznej edycji mieszczą się trzy przeglądy, na których swoje umiejętności zaprezentują uczniowie naszego Uniwersytetu. Będą to kolejno: przegląd animacji, przegląd kabaretowy „KOPYTKO” oraz przegląd improwizacji kabaretowej „IMPRO”.

Festiwal nie mógłby się odbyć, gdyby nie odpowiedzialne za niego zaplecze personalne, dlatego organizatorzy TSKS poszukują chętnych wolontariuszy do współorganizacji tego przedsięwzięcia. Zgłosić może się każdy, kto nie boi się wyzwań i chce wzbogacić swoje doświadczenie. Mówi Anna Dziekońska, przewodnicząca Komisji Organizacji i Kultury.

Chętne osoby mogą zgłaszać się poprzez fanpage Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej lub wysyłając wiadomość e-mail.

Wydarzenia w ramach TSKS odbędą się w dniach 5.04-7.04. Każde spotkanie przewidziane jest na godz. 19:00 w Auli UMK. Wstęp wolny.

Materiał Piotra Michalczewskiego.

[Zdj. fanpage organizatora]