Jest Fajnie! Po raz czwarty

Jest Fajnie! I charytatywnie. Piłkarze zagrają po raz czwarty w Turnieju Piłkarskim Ecenter „Jest Fajnie!”. Jak podkreślają organizatorzy, najważniejszym celem turnieju jest pomoc potrzebującym dzieciom.

Tym razem wybór padł na trzyletniego Pawła Górniaka z Torunia, u którego wykryto bardzo rzadkie schorzenie genetyczne – zespół TRAPS. O inicjatywie i kryteriach wyboru potrzebujących dzieci mówi Marcin Lewicki, prezes Stowarzyszenia „Jest Fajnie!”.

Pomoc skierowana jest co roku do innej osoby. Jak Stowarzyszenie „Jest Fajnie!” dokonuje wyboru?

W turniejach brały udział drużyny nie tylko z naszej okolicy.

Wyjątkowy charakter turnieju jest widoczny również w nagrodach i ich fundatorach.

Turniej rozpocznie się 30 stycznia. Pierwszego dnia w hali III LO w Toruniu, odbędzie się faza grupowa, a dzień później, 31.01.2016 w obiekcie Zespołu Szkół nr 28, zaplanowano zmagania pucharowe.

Materiał: Katarzyna Dyś

Zdjęcie: Jest Fajnie na Facebooku