16 dni do Przystanku Woodstock!

konferencja prasowa | przystanek woodstock 2013

„Więcej stanowisk do kąpieli, pryszniców, przygotujemy podłogę, dodatkowe węże, dodatkowe strefy chilloutu” – zadeklarował Jerzy Owsiak na konferencji prasowej.

Podczas konferencji prasowej Jurek przedstawił stan przygotowań do kolejnego, 19. Przystanku Woodstock, który odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 1-3 sierpnia. Owsiak przedstawił wiele elementów złożonej infrastruktury, ale Was może zainteresować fakt łatwiejszego dostępu do kąpieli. Posłuchajcie.

Harmonogram koncertów znajdziecie między innymi na naszej stronie internetowej – klik, a także w specjalnym serwisie przygotowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jak co roku, Radio Sfera przygotuje nowinki i relacje z woodstockowego pola. Do zobaczenia i usłyszenia już niedługo!