Bejbi Blues w „Niebieskim Kocyku”

Katarzyna Rosłaniec po sukcesie „Galerianek” przedstawia kolejny odważny portret pokolenia młodych Polaków. 17 – letnia Natalia (Magdalena Berus) rodzi dziecko i jak się okazuję nie jest to jednak „wpadka”. Ciąża została zaplanowana. Nastolatka podejmuje decyzję o zastaniu matką, aby… mieć coś do kochania. Mały Antoś staje się dodatkiem w kolorowym świecie dzieci blogów, fast foodów i facebooka. W przezwyciężeniu rodzicielskich obowiązków pomaga jej chłopak Kuba (Nikodem Rozbicki), miłośnik deskorolki. Razem postarają się podołać rodzicielskim obowiązkom, choć sami jeszcze nie dorośli.

Światowa premiera filmu miała miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 2012. U boku debiutantów zagrali również: Danuta Stenka, Katarzyna Figura, Magdalena Boczarska, Jan Frycz, Renata Dancewicz i Mateusz Kościukiewicz.

Bilety: 5 zł – studenci; 10 zł – pozostałe osoby