To nie koniec juwenaliów UMK!

Collegium Medicum Juwenalia

Collegium Medicum zaprasza do Bydgoszczy. Bal fartuchowy, bój medyków, medyczne grillowanie i wiele innych. Start od środy.

Środa, 15 maja

Bal Fartuchowy

Start, godzin 20.00, Klub Savoy, Bydgoszcz.
Nie zabraknie dobrej muzyki, doborowego towarzystwa, konkursów i oczywiście nagród.
Wstęp 5 zł

Piątek, 17 maja

Bój Medyków, godziny: 9.30-14.30.

To Kryminalna Gra Miejska, w której udział może wziąć każdy student Collegium Medicum. Poszukiwane 3-osobowe drużyny, które chcą zabawić się w Sherlock’a Holmes’a i rozwiązać kryminalną zagadkę!

Miejsce startu: KIS (Klub Inicjatyw Studenckich), ul. 3-go Maja 3

Skład drużyn można składać do 15.05.2013 drogą mailową.

W mailu zatytułowanym GRA MIEJSKA należy wpisać nazwę drużyny, skład osobowy (imię i nazwisko, kierunek każdej osoby), numer kontaktowy. Zgłoszenia mależy przesyłać na adres: malczak.joanna@gmail.com

Medyczne grillowanie: od godziny 16.

Gdy odeśpicie Bal Fartuchowy, Wasze żołądki podejmą normalną pracę, a w Waszych lodówkach będzie tylko światło przyjdźcie na Medyczne Grillowanie! Tam czeka na Was pyszna kiełbacha. Widzimy się za Domem Studenckim Nr 2.

Sprawdź także program bydgoskich juwenaliów.

Posted in UMK