Legendarny Bar Adaś | BARY STUDENCKIE UMK

Wielu studentów UMK miało przyjemność pójścia do Baru Adaś i skosztowania klasycznych potraw w ich menu. Spora część z nich jest zdecydowanymi fanami legendarnego spaghetti, ale jaka będzie opinia radiowców Sfery? Przeczytaj i dowiedz się więcej o barze znajdującym się w Bibliotece UMK.

Bar Adaś znajduje się w budynku Biblioteki Głównej UMK od wielu lat. Jest to jedno z najsłynniejszych miejsc gastronomicznych na studenckiej mapie Torunia. Gdy tylko wchodzi się do Biblioteki, słychać dźwięki sztućców i talerzy, a chwilę później czuć zapach pyszności.

Wystrój bufetu jest klimatyczny. Bar nie służy tylko zaspokojeniu głodu przez studentów i pracowników Uniwersytetu, ale jest to też miejsce spotkań. Znane wielu osobom grafiki wiszące na ścianie powodują uśmiech, a atmosfera bistro jest bardzo studencka. Pracownicy Adasia są niesamowicie mili i zawsze uśmiechnięci. Aż chce się zamówić wszystkie smakołyki w menu.

Bardzo ważną częścią Adasia jest Instagram baru. To na nim można codziennie podpatrzeć, co zagości w menu i w jakich godzinach będzie działać miejsce. W wyróżnionych relacjach znajdzie się wiele pozytywnych opinii i zdjęć pysznie wyglądających posiłków i deserów.