WNoPiB gra razem z WOŚP!

Już kolejny rok Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie na UMK gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wydział organizuje w dniach 27 i 28 stycznia turnieje sportowe – w sobotę turniej piłki nożnej, a w niedzielę – turniej koszykówki. Wydarzenia odbywać się będą w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu o godzinie 9:00.

Wydział zaprasza do udziału w turnieju, jak i oglądaniu i kibicowaniu wybranej drużynie! Dobra zabawa gwarantowana!

Aukcja Allegro

Na tym nie koniec, Wydział Nauk i Polityce i Bezpieczeństwie prowadzi charytatywną aukcję poprzez platformę Allegro. W tym roku licytować można takie przedmioty jak:

• Kubek drużyny NHL Toronto Maple Leafs
  • Złoty medal finału UEFA Champions Lague 2023 ufundowany przez Bartosza Frankowskiego (sędzia VAR w tym spotkaniu).
  • Koszulka sędziowska z finału UEFA Champions Lague z autografami Szymona Marciniaka i innych arbitrów z tego meczu (ufundowana przez Bartosza Frankowskiego, sędziego VAR w tym spotkaniu).
  • Plastron z autografami żużlowców ForNature Solution Apatora Toruń.
  • Kij do hokeja na lodzie z autografami zawodników drużyny KH Energa Toruń.
  • Książka pt. Historia polityczna Polski 1989 – 2023 profesora Dudka z dedykacją autora.

Aukcja na Allegro rozpocznie się 19.01., a skończy 28.01., link do zbiórek zostanie dołączony po rozpoczęciu licytacji. Dochód z aukcji internetowej zostanie przekazany w całości Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Przedmioty wystawione na aukcję Allegro

W dniu 28 stycznia 2024 roku wolontariusze będą zbierać pieniądze do papierowych puszek, na Wydziale Nauk i Polityce i Bezpieczeństwie grajmy wszyscy razem z WOŚP!

W tym roku działa eSkarbonka!

Wydział zaprasza do wspólnej zabawy, licytacji oraz spędzenia miłej niedzieli.

Pokażmy, że na Wydziale Nauk i Polityce i Bezpieczeństwie wszystko gra, OK!

[Fot.: Facebook WNOPiB dla WOŚP]