Mikołajkowy Jarmark Praktyk i Pracy na UMK

Mikołajkowy Jarmark Praktyk i Pracy znów zawitał na różne wydziały Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Firmy poszukiwały studentów chętnych do dołączenia do zespołów. Jest to okazja dla pracodawców i potencjalnych pracobiorców na rozmowę w luźnym i pozytywnym środowisku.

Czym jest Jarmark Praktyk i Pracy?

Jest to wydarzenie odbywające się dwa razy w roku: w sezonie jesienno-zimowym i na wiosnę. Pracodawcy dosłownie wychodzą naprzeciw studentom, rozstawiając stoiska na różnych wydziałach. Tym razem padło na wydziały Matematyki i Informatyki oraz Humanistyczny 5 grudnia, Nauk Ekonomicznych i Zarządzania 6 grudnia oraz Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej – 7 grudnia.

Pani Kierownik Biura Karier UMK Ewa Banaszak opisuje pokrótce Mikołajkową edycję Jarmarku:

O oczekiwaniach samych firm może świadczyć wypowiedź pracownicy jednego ze stoisk:

Kolejny Jarmark Praktyk i Pracy będzie miał miejsce w sezonie wiosennym. Szukający doświadczenia i „dodatkowego grosza” więcej informacji znajdą na stronie internetowej Biura Karier.

[Fot.: Biuro Karier UMK]