Christmas Jazz w CKK Jordanki [ZAPOWIEDŹ]

Już wkrótce w sali Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki będziecie mieli okazję usłyszeć największe świąteczne przeboje w wykonaniu jazzmana Chucka Wansleya oraz jego zespołu.

Charyzmatyczny wokalista przyjeżdża do Torunia z dalekiej Kalifornii, żeby pomóc Wam wczuć się w magiczny, świąteczny klimat. Razem z zespołem wykona największe – kojarzone ze śniegiem, choinką i prezentami – przeboje drugiej połowy dwudziestego wieku takie jak Let it Snow!, White Christmas czy The Christmas Song.

Chuck Wansley w podczas swojej ponad dwudziestoletniej kariery miał okazję grać u boku takich gwiazd jak Earth, Wind & Fire, Chic oraz Tavares. Od 2015 roku podróżuje po Europie grając ze swoim jazzowym kwartetem oraz wchodzi w kolaboracje z lokalnymi muzykami. Toruń jest jednym z przystanków na świątecznej trasie koncertowej, która obejmuje miasta na terenie całej Polski.

[Fot.: CKK Jordanki]

Koncert odbędzie się 9 grudnia 2023 w CKK Jordanki w Toruniu (Aleja Solidarności 1/3). Bilety są dostępne online na stronie organizatora. W sobotę Chuck będzie występował dwa razy. Pierwszy koncert rozpoczyna się o godzinie 17:00, natomiast drugi o 20:00. Bramki będą otwierane 30 minut przed rozpoczęciem występu.

[Fot.: materiały promocyjne]