BEFORE XXXL TOUR 2023, czyli Peja w Toruniu

W czwartek (30.03) w ramach trasy BEFORE XXXL TOUR 2023 klub Lizard King Toruń odwiedzi znany polski raper sceny hip-hopowej – Peja/Slums Attack. Na scenie oprócz Rycha, DVJ. Rink oraz Gandi Ganda.

Peja, właśc. Ryszard Waldemar Andrzejewski to polski raper, producent muzyczny, przedsiębiorca oraz współzałożyciel grupy hip-hopowej Slums Attack. Pracował z ikonami amerykańskiej sceny takimi jak: Onyx, Jeru the Damaja, Masta Ace, EDO G, Kool G Rap, Chi Ali, Big Shug E.D.I. Mean czy Smoothe da Hustler.

Albumy współtworzone przez artystę rozeszły się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy w Polsce. Debiutem grupy była płyta zatytułowana Slums Attack (1996, PH Kopalnia). Natomiast największy rozgłos w karierze zespołu zyskał album Na Legalu (2001, T1-Teraz), dzięki któremu grupa otrzymała Fryderyka w kategorii album roku – hip-hop.

Koncert odbędzie się w czwartek 30 marca w klubie Lizard King znajdującym się w Toruniu przy ulicy Mikołaja Kopernika 3. Bilety w cenie 69 złotych/VIP 129 złotych zakupić można online oraz stacjonarnie w Biurze Turystycznym Copernicana (ul. Żeglarska 10/14) i w Ośrodku Informacji Turystycznej (ul. Szeroka 43). Bilety w cenie regularnej (79 złotych) w przypadku niewyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 19:00.

BILET VIP uprawnia do: uczestnictwa w koncercie + otrzymania płyty CD + udziału w próbie + krótkiego spotkania z Artystą (możliwość zdjęcia/autografów).

Godzinówka:

19:00 – otwarcie

20:00 – start koncertu

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

[Fot.: materiały organizatora]