„Ocalony sercem”, czyli nowoczesna interaktywna powieść współczesna

Karolina (Kala) Karmaza – absolwentka Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych UMK. W Toruniu rozpoczynała swoją karierę naukową, którą nadal kontynuuje. Już za chwilę na polskim rynku wydawniczym ukaże się jej pierwsza książka.

Karolina Karmaza jest autorką książki, oraz twórczynią projektu #AUTOPOIETICS. To przedsięwzięcie non profit, skupiające się na kreatywnej komunikacji i ciągłym rozwoju. Łączy się z nim również pierwsza powieść absolwentki UMK, która już niedługo ukaże się w polskich księgarniach. Jak wyglądały studia autorki oraz co oznacza słowo kala?

Podczas studiów Karolina Karmaza brała udział również w wolontariatach i znalazła swoje miejsce w naszej rozgłośni. Jak wspomina pracę w radiu?

Książka pt. „Ocalony sercem” ukazała się już wcześniej w wersji online. Powstawała na przełomie 2018 i 2019 roku. W tym czasie autorka podróżowała, poznając nowe miejsca i ciekawych ludzi. Odwiedziła między innymi Londyn, Singleton, Warszawę, czy Zakopane. Swoją publikację opisuje jako nowoczesną interaktywną powieść współczesną.

Absolwentka UMK obecnie przebywa w Polsce i skupia się na promocji książki. Co więcej, w przyszłym roku planuje kolejne publikacje, związane nie tylko z nauką.

Więcej informacji na temat książki można na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej autorki.

[fot. oficjalna grafika autorki]