Podzielmy się dobrem – piknik „Polska dla Ukrainy”

Toruńska majówka z Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. 1 i 2 maja przed budynkiem centrum nauki odbędzie się Piknik „Polska dla Ukrainy”. To nowa inicjatywa pełna wielu ciekawych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Na parkingu przed głównym budynkiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy stworzona zostanie przestrzeń przede wszystkim dla najmłodszych. Powstanie sztuczna plaża, a wraz z nią mnóstwo atrakcji m.in.: statek piracki na dmuchanej fali, tor przeszkód oraz różnego rodzaju animacje cyrkowe.

Co ciekawe, osoby posiadające status uchodźcy będą miały możliwość zwiedzenia wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Jest to bezpłatna forma rozrywki, lecz liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o wydarzeniu mówi Marcin Centkowski – rzecznik prasowy Młyna Wiedzy.

Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 11:00. Udział w pikniku jest bezpłatny.

Ponadto organizatorzy zachęcają do skorzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów, ponieważ liczba miejsc parkingowych dla pojazdów osobowych będzie bardzo ograniczona.

Więcej informacji dotyczących nadchodzących wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Młyna Wiedzy.

[fot. materiały organizatora CNMW]