Studio festiwalowe Tofifest (24.10.2019r.)

Trwa szósty dzień tegorocznej edycji Tofifestu, tymczasem u nas na antenie mogliście posłuchać codziennego podsumowania wczorajszych projekcji i spotkań, a także naszych faworytów na dzisiejszy wieczór.

Wczorajszy wieczór (23.10) zapisał się w pamięci przede wszystkim dzięki spotkaniu z zespołem Kult i Olgą Bieniek, twórczynią dokumentu o zespole. Usłyszycie także, między innymi, o oczekiwaniach naszych dziennikarek co do Ikara. Legendy Mietka Kosza, Mowy ptaków oraz spotkania z Olegiem Sencowem.

Ostatnie w tym tygodniu Studio Festiwalowe Tofifest będziecie mogli usłyszeć na żywo jutro o godzinie 9:15. W poniedziałek o tej samej godzinie czeka na Was podsumowanie całego festiwalowego tygodnia.

[fot. materiały prasowe]