Kogo potrzeba na rynku pracy?

W czwartek 21 marca w Toruniu odbyły się Dni Kariery organizowane przez studentów dla studentów. Dzięki fundacji AIESEC Polska i zorganizowanym przez nią targom mieliśmy okazję zorientować się w rynku pracy.

Dni Kariery są skierowane do studentów oraz absolwentów poszukujących praktyk, staży, pracy stałej czy dorywczej. Na wydarzeniu można zapoznać się z ofertami, rozmawiając bezpośrednio z pracodawcą.

W Auli UMK zebrało się wielu wystawców, chcących zaprosić młodych ludzi do współpracy. Ponadto można było skorzystać z pomocy Biura Karier czy porad profesjonalnych doradców zawodowych. Organizatorzy, wystawcy i goście mówią o przebiegu wydarzenia oraz o tym, jak wygląda rynek pracy dla młodych ludzi.

Dni kariery odbędą się tej wiosny także w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Na stronie wydarzenia można zapisać się na poszczególne edycje. Publikowane są tam również bieżące oferty pracy i praktyk podzielone na kategorie.

Materiał przygotował Wojciech Buczel, fot. materiały prasowe.