Wielkie pomaganie w rytmie hitów

Miliony serc ponownie zagrają w rytmie jednej orkiestry. Do akcji, jak co roku włączają się również studenci Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych.

Wszystko za sprawą dwudziestego siódmego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spragnieni karnawałowej zabawy będą mogli wziąć udział w corocznej imprezie połączonej z licytacją na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Szczegóły wyjaśnia Jacek Kordylewicz, koordynator tegorocznej edycji WOŚP na WPISM.

Potańcówka rozpocznie się w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” w piątek o godzinie 20. Wstęp na wydarzenie za wrzuceniem symbolicznych 5 złotych do WOŚPowej puszki. Muzykę z wczesnych lat dwutysięcznych zapewni Radio Sfera.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku oraz profilu WOŚP na WPiSM.

Materiał przygotował Stanisław Janowski

[Fot. oficjalna strona wydarzenia na FB]